Menu

Przed nami kolejne długie dni izolacji, niepewności i coraz częstszych pytań o przyszłość. Większość z nas znalazła się w sytuacji kryzysowej, poczucie bezpieczeństwa i komfortu znika coraz bardziej. Bo już wiemy, że to nie 2 tygodnie, ale miesiąc, a może i dłużej. I te kilka tygodni zmieni nasze życie nie tylko tu i teraz, ale także po kwarantannie. Dotyczy to każdego z nas w mikro skali, ale dotyczy to też szeroko rozumianego biznesu.

Większość firm nie funkcjonuje normalnie, wielu z nas ograniczyło swoją działalność. I to ma i będzie miało swoje konsekwencje finansowe ale też psychologiczne. Te same pytania zadajemy sobie w kontekście naszej pracy, naszych firm (czy to zarządzanych, czy to własnych), naszych pracowników i ich rodzin… itd., itd.

Poczucie dojścia do ściany, niemożność odpowiedzenia na pytanie „co dalej”, poczucie odpowiedzialności za innych i braku widocznego wpływu na sytuację, to coraz częstsze odczucia i emocje szefów, biznesmenów, managerów. Co można zrobić, gdy po prostu nie wiem? Pomocą może być spotkanie z psychologiem biznesu i próba odnalezienia sensu i kierunku w kryzysie. Proponuję wspólną pracę w określeniu co dalej: analizę bieżącej sytuacji, zagrożeń i szans, stworzenie planu kolejnych kroków na bazie mocnych stron, efektywne zarządzanie emocjami, budowanie elastyczności psychicznej i odporności.  Proponuję to bezinteresownie, bo wiem jak bardzo może być potrzebne i pomocne. Zapraszam do kontaktu😊

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.