Menu

2 września mija 2 rok mojej pracy pod własną marką!

Kolejny bardzo dobry rok dla mnie i myślę, że też dla osób, które ze mną pracują. Dla mnie ten rok to nowi ludzie, nowe firmy, zupełnie nowe obszary biznesu i nowe wyzwania. To mój własny rozwój – korzystanie z nowych narzędzi, inne podejście do znanych problemów, wspaniałe szkolenia (wreszcie w pełni uczę się tego co chcę i z tymi, z którymi chcę!).

Dla mnie to kolejny rok zupełnej wolności – ja wybieram co robię, jak robię i kiedy. Przede wszystkim partnerstwo i pełen szacunek we wspólnej drodze do doskonalenia własnych kompetencji i procesów. I chyba właśnie ta możliwość pełnego decydowania o sobie w swojej pracy, możliwość robinia tego co kocham i w czym jestem dobra, to największa wartość ostatnich 2 lat.

Piękne jest to, że klienci wracają, chcą ze mną robić kolejne, nowe projekty. Rodzą się wspaniałe relacje, odkrywamy się nie tylko biznesowo, ale też tak po prostu ludzko…

Co przede mną?

Nowi klienci, nowe projekty, nowe wyzwania. Lubię to wspólne odkrywanie co jest ważne, co jest celem i wspólną, mozolną drogą do niego. Czasem jest trudno, czasem brak sił i wiary, ale właśnie dlatego jesteśmy razem, żeby się wspierać i pomagać w tym naprawdę ogromnym wysiłku zmiany! Będą kolejni liderzy dobrze przygotowani do wyzwań codziennego dnia, będą kolejni prezesi z uporządkowanymi procesami i organizacjami, będą kolejne osoby, którym pomogę stać się swoją udoskonaloną wersją😊 I to lubię!!!

A ja dalej szukam, dalej „łączę kropki” i odkrywam zasady funkcjonowania naszego świata. Nie wszystko możemy wyczytać z mądrych książek, niektórych rzeczy musimy doświadczyć, aby móc to przekazać innym. I ja to robię – dla Was i dla siebie 😀

Kolejny rok przed nami😊

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.